Найближчими днями Україна проведе з Угорщиною перемовини щодо свого майбутнього в ЄС

Очільник Міністерства закордонних справ України Андрій Себіга анонсував чергові перемовини  з Угорщиною щодо вступу України в ЄС.

Зустріч з угорською стороною відбудеться найближчим часом, як інформує «Кореспондент» з посиланням на слова урядовця на брифінгу 9 травня у Львові. Андрій Себіга наголосив, що Україна виконала всі передумови для відкриття першого переговорного кластеру та має надію на рівне ставлення від ЄС.

В очікуванні конструктивного діалогу міністр зазначив, що наша держава надала пропозиції щодо всіх 11 питань, які угорська сторона називає проблемними, зокрема стосовно освіти, культурних прав угорської меншини. У той же час Україна розробляє стратегію на випадок варіанту подальшого блокування Угорщиною її вступу в Євросоюз.

«Не можна ставити під сумнів європейське майбутнє України, або затримувати процес її вступу до ЄС», – акцентував дипломат.

Фото ілюстративне (Андрій Себіга).

Як повідомлялося, активні українці за кордоном збирають підписи за вступ України в ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *