Українці потрапили у фінал «Євробачення-2025»

Український гурт Ziferblat вийшов у фінал «Євробачення-2025» за підсумками першого півфіналу, який відбувся в ніч на 14 травня в місті Базель у Швейцарії. Про це інформує «Суспільне Культура».

Таким чином Україна вже традиційно стала країною, яка завжди потрапляла у фінал цього пісенного змагання. Окрім нашої країни, серед інших фіналістів конкурсу, що пройшли у першому півфіналі: представники Албанії, Швеції, Норвегії, Ісландії, Нідерландів, Польщі, Сан-Марино, Естонії, Португалії. Автоматично потрапляють у фінал Іспанія, Італія та Швейцарія.

Під час вчорашнього оголошення лідерів Україну назвали останньою. Наші представники виступали під 5 номером. Їх постановку підготувала режисерка Марія Коростельова, а костюми — дизайнер Іван Фролов.

15 травня пройде другий півфінал конкурсу, а 17 травня – грандфінал. Букмекери наразі пророкують перемогу Швеції. Україна на момент підготовки новини не потрапляла і в першу десятку. Та джерело нагадує, що прогнози букмекерів справджуються не завжди.

Фото: getty images.

Як повідомлялося раніше, Україна виступить у першому півфіналі «Євробачення-2025».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *