100 000 військових вирішили змінити місця служби

6 місяців тому в застосунку «Армія+» у військовослужбовців з’явилася можливість подавати рапорти на зміну місць служби. За даними заступниці міністра оборони України з питань цифрофізації Катерини Черногоренко, за крайні пів року подано 100 тисяч таких рапортів.  Про це йдеться на сайті оборонного відомства.

Посадовиця нагадала, що згадану функцію впровадили, щоб громадяни мали змогу перевестися туди, де найефективніше застосовуватимуть власні навички в Силах оборони. За пів року 32 тисячі військових вже змінили підрозділи чи готуються до цього. І зміни триватимуть.

Систему переведення поступово вдосконалюють. Приміром, поліпшено процес подачі запиту в застосунку – з’явився блок з шаблонами потрібних документів і автоматична перевірка їх актуальності. Тому поменшало помилок, а отже – й кількості відхилених рапортів для виправлення даних.

Після погодження переведення Кадровий центр ЗСУ щодо офіцерів готує наказ, а щодо солдатів і сержантів – розпорядження на переведення. Згадані документи обов’язкові для виконання.

Фото ілюстративне.

Як повідомлялося раніше, рапорти у цифровому форматі мають спростити переведення військових між підрозділами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *