Повістки поштою вже вручають за оновленими правилами

Нові правила вручення повісток поштою вже діють. Про урядову постанову №1147 нагадують «Новини. Live».

З 8 листопада повістка від територіального центру комплектації та соцпідтримки (ТЦК та СП) прирівняна до судової. А це означає, що громадянин, який має статус військовозобов’язаного і якому відправлено повістку, має отримати це «послання» протягом трьох днів. Списки отримувачів повісток, згідно критеріїв Генштабу, в автоматичному режимі формує система «Оберіг». Це відбувається централізовано в усіх регіонах.

Повістка вважатиметься врученою, якщо представник пошти під підпис видав її адресату, а також, якщо повістку відправлено, але працівник пошти зробив відмітку, що особа відмовилася її отримувати, і навіть якщо поштовий співробітник не зміг знайти адресата, та коли лист із повісткою повертається до відправника згідно завершення терміну зберігання на пошті.

Повістки направляються рекомендованими листами. Якщо людина не отримала передбачену для неї повістку поштою, то їй загрожує від 17 до 25,5 тис. грн. штрафу за адмінправопорушення.

Як повідомлялося, солдати, які втратили у війні неповнорідних родичів, можуть отримати право на демобілізацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *