Україна запросить Росію на другий Саміт миру. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський. Водночас глава держави переконаний, що РФ спробує зірвати проведення цього заходу.
Як інформує «УНІАН», Зеленський зазначив, що українська сторона вже має детально підготований документ, що ґрунтується на основних пунктах «Формули миру». Його презентують країнам, які підтримували план миру України, та тим, які не висловили підтримку.
Після роботи над документом, після ознайомлення з реакцією країн на нього, Україна, за словами Володимира Зеленського, буде готова до подальших кроків. «Як усі лідери й хотіли, на другому Саміті повинна бути Росія. Ми їх запросимо…», – цитує «УНІАН» президента. Але Зеленський попередив, що РФ зробить усе, щоб захід не відбувся та щоб припинилося існування «Формули миру», адже мир Путіна не цікавить.
До слова, в Кремлі неодноразово наголошували, що не мають бажання брати участь у Самітах миру.
Раніше ми повідомляли, чи потрібна українцям “тисяча Зеленського”.
