На черговому засіданні уряду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, чи зростуть тарифи на електроенергію, газ і теплопостачання. За словами очільника Кабміну, як пише UA.NEWS, підвищувати дані тарифи до кінця поточного опалювального сезону влада не планує. Незмінні зимові тарифи передбачає четверта програма «Зимової підтримки».
У своєму Телеграм-каналі глава уряду нагадав українцям про впровадження нових і вже наявних програм підтримки. Зокрема про виплату 1 тис. грн. для всіх громадян країни, на яку за короткий термін вже подано кілька мільйонів заявок.
А що в планах на 2025-ий?
Згадав Шмигаль і про доступні субсидії для тих, хто потребує допомоги щодо оплати комуналки. Також він додав, що з січня додаткову виплату від 1 тис. грн. одержуватимуть вчителі, а з вересня – плюс 2 тисячі.
У повідомленні йдеться й про програму «Доступні ліки», за якою громадяни можуть одержувати 500 препаратів безкоштовно чи з невеликою доплатою і яку мають на меті розширювати.
З 2025 року родини переселенці зможуть оформляти субсидії на оренду житла. А всіх школярів країни планують харчувати безкоштовно. А ще в грудні поточного року кожна малозабезпечена родина, сім’ї ВПО, де є діти чи дорослі з інвалідністю І групи, одержать на кожну дитину 6500 грн.
Як ми раніше повідомляли, стати пенсіонером в Україні – ще той “квест”.
