Делегація України поїхала по підтримку від майбутньої адміністрації Трампа

Делегація України зустрілася у Вашингтоні з головними представниками команди новообраного президента США Дональда Трампа, які відповідатимуть за політику США щодо України. Про це повідомляє Online.Ua.  

На чолі делегації – голова Офісу президента Андрій Єрмак. Головна мета візиту – налагодження співпраці з майбутньою адміністрацією США задля подальшої підтримки України у війні з РФ.

На зустрічі вже був присутній Майк Волтц, якого Дональд Трамп має на меті призначити радником із питань національної безпеки, а також Кіт Келлог, котрий, ймовірно, обійме посаду спецпредставника із питань України та Росії. Про деталі зустрічі в матеріалі не йдеться.

Трамп нерідко проводить секретні переговори щодо України

До слова, видання нагадує, що Дональд Трамп нерідко проводить секретні переговори щодо України. Зокрема неодноразово він спілкувався з угорським лідером Віктором Орбаном, який відомий як затятий проросійський політик.

Посилаючись на інсайдерів, ЗМІ додає, що лідер Угорщини хоче відновити свою «миротворчу місію» і, можливо, повезе «послання» Трампа президентам Володимиру Зеленському, Путіну та лідеру Китаю Сі Цзіньпіню.

Як повідомлялося, Росію запросять на другий Саміт миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *