Україна налаштована якнайшвидше укласти договір зі США щодо корисних копалин. Про це інформує NV, посилаючись на вітчизняне Міністерство закордонних справ. Така інформація прозвучала сьогодні, 7 березня, під час брифінгу з уст речника МЗС України Георгія Тихого.
«Україна залишається готова. Ми вважаємо, що ця угода корисна для двох столиць, це хороша угода, і ми дійсно хочемо її досягти, фіналізувати, підписати, щоб цей процес добіг кінця», — наводить цитату спікера міністерства кореспондент NV. Георгій Тихий додав, що хорошою нагодою для підписання документа про рідкісноземельні копалини могла б бути зустріч у Саудівській Аравії, а також – що цей договір став би важливим елементом у стратегічному партнерстві України і США. «Я думаю, що безперечно ця зустріч, яка відбудеться в Саудівській Аравії, є однією з нагод. Але давайте не будемо забігати наперед і подивимося, як це відбуватиметься», — сказав Георгій Тихий.
Варто нагадати, що підписання значимої угоди було зірване після непорозуміння, яке сталося в Овальному кабінеті у Вашингтоні між президентами України Володимиром Зеленським і США Дональдом Трампом 28 лютого. 12 березня президент України планує візит у Саудівську Аравію, де зокрема мають поспілкуватися українська й американська делегації щодо відновлення співпраці.
Джерело фото: МЗС України (Георгій Тихий).
Раніше ми повідомляли, навіщо США корисні копалини з України.
