Сьогодні, 24 березня з ранку, з’явилася інформація, що українські воїни знищили 4 ворожі гелікоптери – по 2 Ка-52 та Мі-8 на Білгородщині.
Як поінформував «24 Канал», посилаючись на Сили спеціальних операцій ЗСУ, дана авіація була ліквідована ракетними ударами в тилу ворога, відчувши на собі дію HIMARS. Вдале «полювання» на гелікоптери провели Сили спеціальних операцій разом з ГУР, ракетними військами й артилерією. Вертольоти перебували на майданчику для підскоку авіації. Ця замаскована позиція призначалася для оперативного переміщення бортів чи несподіваних атак на ЗСУ.
Вертоліт Ка-52 «Алігатор» – розвідувально-ударний. А Мі-8 – багатоцільовий. Ці гелікоптери росіяни застосовують для транспортування армійців, вантажів та для підтримки наземних операцій.
Згодом стало відомо, що загарбники втратили ще й Су-25. Військовий літак зазнав катастрофи в Приморському краї 24 березня. За даними росЗМІ, у «сушки» попередньо відмовили обидва двигуни. В оборонному відомстві РФ повідомили, що це сталося під час планового навчально-тренувального польоту. Мовляв, боєкомплекту в літаку не було, пілот врятувався, а Су-25 впав у безлюдній місцині.
За свіжими даними, з початку широкомасштабної війни країна-терористка втратила 335 вертольотів і 370 літаків.
Фото ілюстративне.
Як повідомлялося, Саратовська область РФ відчула наймасованішу атаку.
