Вже від завтра, з 1 квітня, зупиняється дія ліміту на карткові перекази, який вводив Національний банк України. Про це повідомляє Today.ua, посилаючись на джерела, зокрема НБУ.
ЗМІ нагадує, що місячний ліміт на карткові перекази для фізичних осіб НБУ встановив з 1 жовтня минулого року на подальші пів року. Протягом даного періоду діяло обмеження на вихідні карткові перекази з усіх рахунків клієнта, відкритих в одному банку, яке становило 150 000 грн. Тобто більше даної суми в місяць переказувати було не можна. Щоправда заборона не стосувалася волонтерів, які могли підтвердити цю діяльність, та громадян, які мають місячний заробіток понад 150 000 грн. А ще ліміт не “зачіпав” переказів клієнта між своїми ж картками і переказів юридичних осіб.
Хоча обмеження НБУ скасовується, варто зважати, що в грудні 2024-го чотири провідні банки за власною ініціативою зменшили ліміт, запроваджений Національним банком, до 50 000 грн. (Ощадбанк, ПриватБанк, Monobank, Райффайзен Банк), а згодом до ініціативи доєдналися ще 25 банків.
Фото ілюстративне.
Як повідомлялося, Нацбанк встановив ліміт для переказів з карти на карту – не більше 150 тисяч гривень.
