У Львові розпочали будівництво євроколії між Україною та країнами ЄС

У Львові оголошено про початок будівництва євроколії, яка спрямована на полегшення перевезень між Україною та країнами Європейського Союзу.

У Львові оголошено про початок будівництва євроколії, яка спрямована на полегшення перевезень між Україною та країнами Європейського Союзу.

У Львові оголошено про початок будівництва євроколії, яка спрямована на полегшення перевезень між Україною та країнами Європейського Союзу.

Проєкт передбачає створення сучасного терміналу для вантажів та пасажирів, обладнаного відповідно до європейських стандартів безпеки та комфорту.Будівництво євроколії є частиною стратегії розвитку транспортної інфраструктури Львова та зміцнення його позицій як ключового транспортного вузла на заході України. Очікується, що цей проєкт сприятиме збільшенню обсягів міжнародних перевезень та залученню нових інвестицій в регіон.

У Львові розпочнуть будівництво євроколії для вантажних та пасажирських перевезень між Україною та країнами Євросоюзу. Колію побудують на ділянці Мостиська – Скнилів від кордону з Польщею до Львова.

“Ми зʼєднаємо нашу залізницю з європейською мережею. Це перший проєкт, ми будуватимемо його вже цього року разом із європейськими партнерами та донорами”, – заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Цей проект має велике стратегічне значення для розвитку транспортної інфраструктури України та підвищення її конкурентоспроможності “Укрзалізниці” на міжнародному ринку. На дільниці від Мостиськ до Скнилова потрібно реконструювати 72,9 кілометра колії 1520 міліметрів на колію шириною 1435 міліметрів. Станція «Скнилів» стане міжнародним залізничним хабом.

Для розбудови хабу вибрали саме її, щоб уникнути перевантаження станції «Львів», через яку прямує більшість внутрішньодержавних поїздів, додає начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Ця стратегічна ініціатива сприятиме не лише розвитку транспортної інфраструктури регіону, а й зміцненню економічних та культурних зв’язків між Україною та Євросоюзом.

Для будівництва підготували необхідну документацію, також проєкт проходить оцінку впливу на довкілля. Наразі триває обговорення з інвесторами щодо наступних етапів реалізації проєкту. Модернізацію дільниці від станції Мостиська до Скнилова підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Розпочати будівництво євроколії планували у 2020 році, але через різні обставини цей процес затягнувся. Тепер зусилля знову спрямовані на втілення цього важливого проекту, який значно полегшить та прискорить транспортні зв’язки між Євросоюзом та Україною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *