Росія, як і прогнозувалося, вже наступає на Харківщині й Сумщині

Росія фактично почала наступ у Харківській та Сумській областях. Як повідомляє Deutsche Welle, про це заявив головнокомандуючий Збройних Сил України Олександр Сирський під час інтерв’ю виданню «Лівий берег», яке вийшло в світ 9 квітня. Це саме той наступ, про який раніше попереджав глава держави Володимир Зеленський.  

«Вже декілька днів, майже тиждень, ми спостерігаємо збільшення майже вдвічі кількості наступальних дій противника на всіх основних напрямках», – сказав Сирський. За словами головкома, це відбувається попри мирні перемовини. Україна ж має чим і протидіє противнику. Генерал наголосив, що тут не варто вдаватися в подробиці, бо інформаційна тиша збереже життя «наших людей». З часом все буде відомо.

Головнокомандувач вважає, що допомога країн-союзників вирішальна у стримуванні ворога, та Україна має бути готова й до того, що підтримка, приміром від американців, зупиниться. Тому Україні варто насамперед надіятися на себе. В цьому контексті Олександр Сирський наголосив на прогресивних досягненнях у виробництві артилерії, а також щодо РЕБ, безпілотників. Вітчизняне виробництво озброєння швидко прогресує, досвідом України цікавляться й партнери. Загалом же співбесідник констатував на зменшенні допомоги від США та додав, що нині основну військову підтримку Україні надає Європа.

Фото: Military Media Center.

Як повідомлялося раніше, Новий наступ на два регіони України планує ворог вже цієї весни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *