Українське підпілля знову успішно попрацювало в РФ. Цього разу – вдала диверсія у Московській області, про що інформує Telegram-канал партизанського руху «АТЕШ».
Агент руху «АТЕШ» здійснив успішну диверсію в населеному пункті Могильци, знищивши обладнання трансформаторної підстанції, яка забезпечувала електро- і телекомунікаційну інфраструктуру регіону. Через виведення підстанції з ладу сталися перебої у ряду важливих військових об’єктів ворога. Серед них – 629 зенітний ракетний полк (в/ч 51857), 21-ша окрема бригада оперативного призначення (в/ч 3641) та військове містечко, де дислокуються в/ч 20007, 03523 і 51084. З’явилися проблеми і в 483-му військовому слідчому відділі СК РФ та на розподільчому складі компанії «СберЛогістика», яка виконує контракти для оборонного відомства РФ.
«Порушення зв’язку та енергопостачання внесло хаос в управління підрозділами, зірвало планування і координацію між військовими об’єктами. Це – нагадування. АТЕШ поряд. Ми бачимо все і б’ємо точно», – зазначено у повідомленні. Варто додати, що підпільники «АТЕШ» постійно активно та успішно протистоять ворогу, зокрема вчиняючи диверсії на залізниці, трансформаторних об’єктах.
Джерело фото: “АТЕШ”.
Як повідомлялося раніше, з допомогою дронів уражено 2 російські аеродроми.
