У Польщі утилізують зерно, яке висипали з вагонів

Зерно, яке у Польщі висипали з вагонів, утилізують

Зерно, яке у Польщі висипали з вагонів, утилізують

Після випадкового висипання зерна з вагонів у Польщі, утилізація забрудненого продукту вже розпочалася. У польському Котомирі зібрали українське зерно, яке висипали з вантажних вагонів на залізничній колії.

Місцева влада та екологічні служби вживають заходів для очищення територій від зерна та його вторинної переробки, щоб уникнути негативного впливу на навколишнє середовище та зберегти екологічну безпеку регіону.

Інцидент став четвертим за місяць випадком вандалізму, коли зерно висипали з вагонів. За даними польської поліції, треті особи перерізали мотузки, які утримували вагони, відкривши вісім із 40 вагонів, що призвело до втрати від 160 до 180 тонн зерна.

Частина продукції була врятована, але близько 30 тонн залишилися на місці. Представник охоронної компанії повідомив, що це зерно буде зібрано та використано для утилізації або виробництва біодизеля. Поліція відкрила кримінальне провадження, але деталі інциденту залишаються невідомими.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *