У Польщі утилізують зерно, яке висипали з вагонів

Після випадкового висипання зерна з вагонів у Польщі, утилізація забрудненого продукту вже розпочалася. У польському Котомирі зібрали українське зерно, яке висипали з вантажних вагонів на залізничній колії.