За пів року близько 60 мільйонів гривень грошової допомоги отримали українці, які перемістилися з ТОТ

За пів року близько 60 мільйонів гривень грошової допомоги отримали українці, які перемістилися з ТОТ

За пів року близько 60 мільйонів гривень грошової допомоги отримали українці, які перемістилися з ТОТ

За пів року близько 60 мільйонів гривень грошової допомоги отримали українці, які перемістилися з тимчасово окупованих територій (ТОТ).

Ці кошти були надані в рамках програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, що діє під егідою Міністерства соціальної політики України.

Завдяки цій програмі тисячі сімей, які змушені були залишити свої домівки через окупацію, отримали фінансову підтримку для забезпечення основних потреб. Міністерство наголошує на важливості подальшої підтримки внутрішньо переміщених осіб, особливо в умовах триваючого збройного конфлікту.

Відомо, що надання допомоги здійснюється через місцеві органи соціального захисту, а також за підтримки міжнародних гуманітарних організацій.

За пів року близько 60 мільйонів гривень грошової допомоги отримали українці, які перемістилися з тимчасово окупованих територій і були евакуйовані з прифронтових зон.

Ця цифра була озвучена під час робочої зустрічі Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук з головою Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Алессією Скіавон.

Як можна було отримати допомогу:

Йшлося про одноразову виплату в сумі 3600 гривень на особу. МОМ надавала ці кошти пасажирам евакуаційних маршрутів, організованих Мінреінтеграції з Донеччини (Покровськ), Запоріжжя, Херсона та Сум.

Виплати надавалися через національного оператора поштового зв’язку АТ «Укрпошта» на станціях прибуття у Львівській, Київській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Полтавській, Одеській, Рівненській, Житомирській, Закарпатській та Волинській областях.

З моменту залучення міжнародних партнерів до проекту (з 10 грудня 2023 року до 25 травня 2024 року) понад 16 тисяч осіб отримали матеріальну допомогу на загальну суму 59,8 мільйона гривень.

Алессія Скіавон зауважила, що розуміють складність ситуації для українців, які покидають прифронтові території або тимчасово окуповані території, і втрачають все. Вона підкреслила, що спільні зусилля спрямовані на надання їм необхідної допомоги для забезпечення мінімальних життєвих потреб.

Ірина Верещук висловила щирі подяки міжнародним партнерам за реалізацію важливих проектів, які виявилися надзвичайно корисними для українців у цей важкий період. Вона висловила переконання, що співпраця в гуманітарному реагуванні буде продовжуватися і зміцнюватися на користь українського народу.

Раніше ми писали про те, що понад 50 університетів викладатимуть антикорупційну дисципліну у наступному навчальному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *