З 1 вересня проїзд у громадському транспорті знову став безкоштовним для учнів шкіл. Це рішення прийняли місцеві органи влади, щоб підтримати молодь та зменшити фінансове навантаження на сім’ї у новому навчальному році.
Безкоштовний проїзд діє у трамваях, тролейбусах, автобусах та метро у всіх містах країни. Учні зможуть користуватися цією пільгою, пред’явивши учнівський квиток. Ініціатива також спрямована на заохочення молодого покоління частіше користуватися громадським транспортом, що сприяє зниженню рівня заторів і покращенню екології.
Як оформити учнівський квиток:
- У додатку «Київ Цифровий» виберіть послугу «Замовлення учнівського квитка».
- Внесіть необхідні дані про учня та оформіть замовлення на цифровий квиток.
- Після підтвердження даних навчальним закладом, ви отримаєте номер і пін-код учнівського квитка.
- Додайте квиток до акаунта учня у розділі «Транспортна карта» за допомогою номера та пін-коду, щоб перетворити його на цифровий.
Для використання безкоштовного проїзду необхідно валідувати учнівський квиток у транспорті. Якщо у учня немає смартфона, можна замовити пластиковий проїзний через додаток або за відповідним посиланням.
Раніше ми писали про те, що Укрпошта випустила благодійну марку «Хвилина мовчання» до Дня пам’яті загиблих захисників.
