П’ять років тюрми – за зневагу до могил військових

Районний суд на Житомирщині присудив 5 років реального ув’язнення жінці, яка обкрадала могили воїнів.

Як йдеться у Єдиному реєстрі судових справ, громадянка незаміжня і не має дітей, а ще – офіційного місця проживання й роботи. Вона  вже була судимою за крадіжки і знов порушила закон у період відбування іспитового строку згідно попереднього вироку.

Так, у 2017-2018 роках жінка обкрадала селян Житомирського району, незаконно потрапляючи в оселі, зламавши дверні замки чи розбивши вікна. Крала вироби з металу, електрокабелі, побутові прилади, горілку та інше.

У травні 2024 року особі присудили 5 років тюрми, та все ж за грати не посадили, давши дворічний випробувальний термін. Але вже у вересні поточного року обвинувачена на одному з кладовищ прихопила з могили воїна пару металевих гільз від артснарядів з пам’ятним гравіюванням. За кілька днів по тому жінка з іншої могили воїна взяла ще одну гільзу. Переслідувала корисливі мотиви – привласнене хотіла продати.

Зловмисницю оперативно вирахувати й взяли під варту. Вона, між іншим, активно сприяла розкриттю кримінального правопорушення та нібито щиро розкаялася і повністю визнала свою вину.

Тож цього разу за аморальний, зневажливий до покійних вчинок злодійка отримала п’ять років реальної тюрми, а ще їй доплюсували невідбутий рік від попереднього вироку (загалом 6 років ув’язнення).

Викрадені гільзи повернуто власникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *