Від сьогодні, з 1 січня 2025 року, на «Укрпошті» зростуть тарифи на доставку посилок, а їхня вартість нині залежатиме не від ваги, а від об’єму.
Про це пише видання True. Ua, посилаючись на генерального директора компанії Ігоря Смілянського. Зокрема він зауважив: «Вперше в історії «Укрпошти» ми відмовляємося від тарифів, які залежать від ваги. Так — повністю. Тож в нас будуть «невагомі» тарифи». Смілянський додав, що тариф буде залежати винятково від об’єму (не об’ємної ваги).
За словами очільника компанії, після перегляду тарифів, найнижчий з них залишиться без змін, а інші будуть найдоступнішими на ринку і надаватимуть користувачам змогу вибору. Наприклад, швидка і відповідно дорожча відправка – тариф «Пріоритетний». А от «Базовий» допоможе зекономити (до 50%+, порівняно з цінами конкурентів).
За словами очільника компанії, нововведення запровадили, бо «Укрпошта» остаточно перейшла на сортування посилок роботизованими лініями, що суттєво вплине на якість доставлення.
Як повідомлялося, “Укрпошта” випустила марки, присвячені пухнастим побратимам.
