Скориставшись програмою «Національний кешбек» у грудні минулого року, українці накопичили 436 млн. грн. Це на 180 мільйонів гривень більше, ніж було у листопаді 2024 року. Про це пише «Укрінформ», посилаючись на дані Міністерства економіки України.
А ще згадані накопичені в грудні 436 мільйонів це – майже на 50 мільйонів кешбеку більше, ніж разом за вересень, жовтень і листопад 2024-го. Можна зробити висновок, що дана програма має стабільну динаміку зростання.
Нині програмою активно користуються 4,5 млн. українців, які активували картки для надходження виплат кешбеку в застосунку «Дія». Найактивніше ініціативою послуговуються люди до 45 років (57,4% від загального числа). Учасників від 45 до 60 років – 22,4%, а від 60 – 20,2%. Більш активно користуються програмою жінки (їх серед усіх користувачів – 62,3%).
До ініціативи вже долучилися 1665 виробників. Кешбек поширюється на 360 тис. товарів вітчизняного виробництва.
Як ми повідомляли, агроекспорт 2024 року приніс Україні мільярди.
