У 2025 році обміни полоненими між Росією та Україною відбуватимуться частіше ніж досі. Про це пише видання «ТелеграФ».
Справа в тому, що країни досягли відповідної попередньої домовленості. За словами уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця, такі обміни мають стати систематичними. У пріорититі повинно бути повернення насамперед тяжкохворих і тяжкопоранених полонених.
Також, за словами Лубінця, сторони попередньо домовилися, що «кожен український військовополонений і цивільний заручник отримає пакунок з речами від України». Це відбудеться з допомогою Міжнародного комітету Червоного Хреста. «Побачимо, чи російська сторона дотримається свого слова», – зауважив уповноважений.
Видання нагадало, що крайній обмін військовополоненими між Україною і РФ пройшов напередодні Нового року. В Україну тоді повернулися 189 заручників.
Фото: з телеграм-каналу президента.
Як ми повідомляли, депутат польського Сейму прагне, щоб українські захисники після війни не відвідували Польщу.
