Учні 8-9 класів незабаром вивчатимуть фінансову грамотність. Про це інформує видання UkrRain.
Як повідомила під час одного з телеефірів фінансова радниця та інвесторка Тетяна Боримська, це надзвичайно потрібна і корисна дисципліна, якої досі бракувало.
Введуть новий предмет у шкільну програму вже з 1 вересня поточного року. На уроках діти вчитимуть як розважливо розпоряджатися грошима, уникати фінансового шахрайства та протистояти кібератакам, що дуже поширено в умовах сьогодення. Розповідатимуть учителі і як планувати бюджет, власний та сімейний, навіщо сплачувати податки. Не оминуть і теми цінностей, зав’язків типу сім’я-гроші, культури спілкування у фінансових темах, фінансового страхування.
Програма максимально спрямована на практику власної діяльності щодо фінансів.
Фото з відкритих джерел.
Як ми повідомляли раніше, «Національний кешбек» вже поширюється на 360 тисяч товарів вітчизняного виробництва.
