Сьогодні, 10 березня, президент України Володимир Зеленський вирушив до Саудівської Аравії. Про це інформує «24 Канал», посилаючись на повідомлення в Телеграмі народного депутата України Ярослава Железняка. Так, о 12 годині 8 хвилин народний обранець зазначив: «Ну все – президентський літак відлетів з Польщі до Саудівської Аравії».
У Саудівській Аравії планується зустріч Володимира Зеленського зі Спадкоємним принцом. Також 11 березня в Ер-Ріяді мають відбутися переговори між Україною та Сполученими Штатами Америки. У складі української делегації – зокрема керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, очільник Міністерства закордонних справ Андрій Себіга, міністр оборони Рустем Умєров, військовослужбовець Павло Паліса. Основна тема зустрічі з американцями – досі не укладена угода про корисні копалини. А ще українці намагатимуться відновити відносини з представниками США, що зіпсувалися після крайньої зустрічі президентів Зеленського й Трампа.
ЗМІ нагадує: Дональд Трамп повідомляв, що на цьому тижні можуть статися «деякі великі речі» та висловлював сподівання на хороші підсумки в перемовинах з Україною. Ймовірно, США хочуть прозондувати, на які компроміси готова Україна заради миру і налагодження стосунків з командою Трампа.
Фото ілюстративне: Офіс Президента.
Як ми повідомляли, зустріч у Саудівській Аравії може стати нагодою для підписання угоди про корисні копалини.
