Світло не вимикатимуть користувачам, які 80% електроенергії вироблятимуть самостійно

Світло не вимикатимуть користувачам, які 80% електроенергії вироблятимуть самостійно

Світло не вимикатимуть користувачам, які 80% електроенергії вироблятимуть самостійно

Уряд України ухвалив постанову, яка звільняє від графіків відключень споживачів, що генерують не менше 80% своєї електроенергії самостійно.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ці заходи спрямовані на підвищення енергетичної незалежності для бізнесу. Окрім того, для підготовки до зимового сезону впроваджено комплекс програм і ініціатив, спрямованих на розвиток децентралізованих джерел енергії.

Які конкретно заходи передбачено:

  • Безмитне ввезення обладнання для енергетичних потреб;
  • Спрощення адміністративних процедур для встановлення генераторів;
  • Надання кредитів для розвитку альтернативних джерел енергії для бізнесу та приватних осіб.

Раніше ми писали про те, що в Україні дозволили перевезення товарів військового призначення через всі пункти пропуску на кордоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *