Робочу групу з економічного відновлення України в масштабах усієї країни створили в Державному департаменті США. Про це пише «Interfax-Україна», посилаючись на в.о. спецпредставника США з питань економічного відновлення України, заступника держсекретаря з питань управління та ресурсів Річарда Верму.
Визначено 20 основних напрямків, якими займатиметься робоча група. В майбутньому їх кількість планують збільшити. Верма вважає, що США має прискорити співробітництво з Україною зокрема у сфері відбору інвестицій, щоб її відновлення відповідало потребам ЄС і НАТО в критичній інфраструктурі. А ще країни-партнери повинні розробити угоди, які посприяють стимулюванню участі американського, європейського та союзного приватного сектору в реконструкції України.
США цікавить і поглиблення співпраці у сфері розвідки, а також щодо інвестицій у геополітичний сектор критичної сировини, бо Україна все активніше проводить приватизацію державних активів, та інші сфери.
Підтримка США має сприяти змінам щодо боротьби з корупцією, деолігархізації, зміцненню верховенства закону, рівних умов для бізнесу.
