Збройні Сили України 6 лютого (коли минуло саме пів року з початку Курської операції) знову почали активно наступати на Курщині. Про це пишуть «Букви», посилаючись на Інститут вивчення війни (ISW).
За день Сили оборони просунулися приблизно на 5 км від м. Суджа. Геолокаційні дані показують, що наші пройшли на південний захід від населеного пункту Махновка та на північ і схід від Черкаських Конопельок уздовж автодороги 38К-028 “Суджа-Обоянь” і вже контролюють Колмаков і Фанасєєвку.
У ворожому оборонному відомстві кажуть, що Збройні Сили атакували хвилями в напрямку Черкаської Конопельки та Уланок, використавши до 2-х механізованих батальйонів бронетехніки. Атаки, мовляв, було відбито.
Збройним Силам України сприяє негода
Воєнкори РФ стверджують, що при наступі українців було застосовано до 50 одиниць бронетехніки. А одна з груп ЗСУ вдало атакувала з Махновки у напрямку Черкаської Конопельки, Фанасєєвки та Уланок. А от наступ із Дмитриукова у напрямку Руської Конопельки нібито відбито.
Окремі ворожі воєнкори повідомляли, що Сили оборони України контролюють Черкаські Конопельки та Уланки, інші ж інформатори це спростовують. У той же час в Інституті вивчення війни ще не володіють даними, щодо наявності ЗСУ в Уланках. Також неназваний воєнкор, пов’язаний з Кремлем, зазначив, що є «сирі» дані, що українці наступають поблизу Кругленького.
Росіяни нарікають, що операцію ЗСУ розпочато під час несприятливих погодних умов, які заважають працювати дронам армії РФ.
Фото ілюстративне з відкритих джерел.
Як повідомлялося раніше, Генштаб підбив підсумки півріччя Курської операції.
