Росія отримала від Північної Кореї 200 одиниць далекобійної артилерії. Та КНДР, можливо, відправить іще і зброю, і вояків на війну проти України. Про це, як пише «Укрінформ», повідомляє оборонне відомство Південної Кореї.
Так, за даними Сеулу, КНДР вже надала РФ приблизно 11 тисяч вояків, ракети, дві сотні одиниць далекобійної артилерії, чимало боєприпасів. «…І існує ймовірність того, що надалі постачатиме війська, зброю і боєприпаси», – зазначили в південнокорейському оборонному відомстві. Зрозуміло, що ні Росія, ні її згадана країна-союзниця офіційно не говорять про військову допомогу.
У Південній Кореї вважають, що КНДР у поточному році подвоїть темпи розробки складних озброєнь (мова – про атомні підводні човни, супутники-шпигуни, міжконтинентальні балістичні ракети на твердому паливі).
Також Міністерство оборони Південної Кореї повідомило, що Північна Корея, можливо, робить спроби створити сприятливі обставини для переговорів із Вашингтоном методами демонстрації жорсткої риторики й провокацій.
Фото: via AP.
Як повідомлялося раніше, близько двох тижнів солдати КНДР не беруть участі в бойових діях на Курщині.
