Трамп після розмови з Путіним написав, що випросив залишити в живих тисячі українських солдат на Курщині

Сьогодні стало відомо, що вчора,13 березня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп провів телефонну розмову з російським диктатором Владміром Путіним. Про це повідомляє «Дзеркало тижня», посилаючись на повідомлення очільника США в його соціальній мережі Truth Social.

Дональд Трамп розповів, що він нібито під час розмови попросив випустити з оточення українських військових в Курській області РФ. Глава Білого дому додав, що напередодні у них з Путіним «відбулися дуже хороші та продуктивні дискусії» і «є дуже хороші шанси, що ця жахлива, кривава війна може нарешті завершитися».

Щодо ситуації з військовими, Трамп написав, що тисячі українських солдат «повністю оточені російськими, і перебувають у дуже поганому та вразливому стані». Тому Дональд Трамп нібито наполегливо попросив співбесідника «зберегти їхні життя». «Це була б жахлива різанина, якої не було з часів Другої світової війни. Благослови їх усіх Бог!», – зазначив у дописі президент США.

До слова, оборонне відомство РФ повідомляло, що росармія відбила ряд населених пунктів на Курщині. Військове керівництво України інформувало, що наші воїни відходять з даного регіону. Інформацію щодо оточення тисяч українських солдатів у Генштабі заперечили й вважають це неправдивим тиском заради політичних цілей на Україну і її партнерів.

Фото з відкритих джерел.

Як ми повідомляли, у США вважають, що припинення вогню на російсько-українському фронті буде легко відстежувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *