Підписано Меморандум про надра – Україна і США тепер за крок до укладення основної угоди

Україна та Сполучені Штати Америки 17 квітня підписали Меморандум про намір фіналізувати й укласти угоду щодо корисних копалин. Про це повідомила у Фейсбук перша віцепремʼєр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко.

«Сьогодні зробили крок до спільної зі США Угоди про економічне партнерство. Україна і Сполучені Штати Америки підписали Меморандум, який засвідчує конструктивну спільну роботу наших команд та намір фіналізувати й укласти угоду, яка буде вигідна обом нашим народам», – наголосила урядовиця.

За словами Юлії Свириденко, тепер іде підготовка до створення Фонду інвестицій у відбудову України. А майбутня угода надасть «можливості для значних інвестицій, модернізації інфраструктури та взаємовигідного партнерства України та Сполучених Штатів». Це є головною метою команд, які готують документ.  

«Важливо, що ми підтверджуємо нашими домовленостями прагнення Американського народу інвестувати разом з Українським народом у вільну, суверенну та безпечну Україну», – зазначила Свириденко. Далі очікується фіналізація тексту договору й власне підписання, а потім — ратифікація парламентами.

Варто нагадати, що нещодавно представники України і США провели у Вашингтоні технічні консультації стосовно згаданої угоди. Українці передали американцям свої пропозиції щодо змін у вже оновленому ними документі. Тепер Юлія Свириденко подякувала обом технічним командам за професійність, конструктивну й швидку роботу.

Фото: Юлія Свириденко.

Як повідомлялося, представники України знову їдуть у Сполучені Штати Америки говорити про надра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *