“Укрзалізниця” планує розширити маршрутну мережу з Ужгорода до країн Європи, будуючи нову євроколію. Нові з’єднання передбачають прямі рейси до різних міст Європи з Ужгорода.
Над новим проєктом з будівництва європейської колії між Чопом та Ужгородом працює зараз перевізник “Укрзалізниця”. Планується побудувати 22 кілометри залізничних шляхів та провести реконструкцію мостів. Це спрямовано на перерозподіл потоку пасажирів і зменшення навантаження на автомобільні пункти пропуску.
Після завершення будівельних робіт планується запуск прямих маршрутів з Ужгорода до різних країн Європи, включаючи можливість пересадки з потягів у всіх регіонах України. В подальшому також планують продовжити колію від Ужгорода до Львова.
Роботи триватимуть протягом 14 місяців, а головний етап будівництва розпочнеться у травні, повідомив директор “Укрзалізниці” Євген Лященко. Вартість цього проєкту складає 1,3 мільярда гривень.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Укрзалізниця побудувала автоматизований паркінг біля вокзалу у Львові.
