Проїзд у громадському транспорті знову зробили безкоштовним для учнів

Проїзд у громадському транспорті знову зробили безкоштовним для учнів

Проїзд у громадському транспорті знову зробили безкоштовним для учнів

З 1 вересня проїзд у громадському транспорті знову став безкоштовним для учнів шкіл. Це рішення прийняли місцеві органи влади, щоб підтримати молодь та зменшити фінансове навантаження на сім’ї у новому навчальному році.

Безкоштовний проїзд діє у трамваях, тролейбусах, автобусах та метро у всіх містах країни. Учні зможуть користуватися цією пільгою, пред’явивши учнівський квиток. Ініціатива також спрямована на заохочення молодого покоління частіше користуватися громадським транспортом, що сприяє зниженню рівня заторів і покращенню екології.

Як оформити учнівський квиток:

  1. У додатку «Київ Цифровий» виберіть послугу «Замовлення учнівського квитка».
  2. Внесіть необхідні дані про учня та оформіть замовлення на цифровий квиток.
  3. Після підтвердження даних навчальним закладом, ви отримаєте номер і пін-код учнівського квитка.
  4. Додайте квиток до акаунта учня у розділі «Транспортна карта» за допомогою номера та пін-коду, щоб перетворити його на цифровий.

Для використання безкоштовного проїзду необхідно валідувати учнівський квиток у транспорті. Якщо у учня немає смартфона, можна замовити пластиковий проїзний через додаток або за відповідним посиланням.

Раніше ми писали про те, що Укрпошта випустила благодійну марку «Хвилина мовчання» до Дня пам’яті загиблих захисників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *