Українські учні вивчатимуть фінансову грамотність

Учні 8-9 класів незабаром вивчатимуть фінансову грамотність. Про це інформує видання UkrRain.

Як повідомила під час одного з телеефірів фінансова радниця та інвесторка Тетяна Боримська, це надзвичайно потрібна і корисна дисципліна, якої досі бракувало.

Введуть новий предмет у шкільну програму вже з 1 вересня поточного року. На уроках діти вчитимуть як розважливо розпоряджатися грошима, уникати фінансового шахрайства та протистояти кібератакам, що дуже поширено в умовах сьогодення. Розповідатимуть учителі і як планувати бюджет, власний та сімейний, навіщо сплачувати податки. Не оминуть і теми цінностей, зав’язків типу сім’я-гроші, культури спілкування у фінансових темах, фінансового страхування.

Програма максимально спрямована на практику власної діяльності щодо фінансів.

Фото з відкритих джерел.

Як ми повідомляли раніше, «Національний кешбек» вже поширюється на 360 тисяч товарів вітчизняного виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *