Тільки за тиждень більше 10 тисяч громадян подали заявки на «Контракт 18-24»

Лише за тиждень понад 10 тисяч українців віком від 18 до 24 років подали запити в застосунку «Резерв+» на укладення річного «мотиваційного контракту» для служби в ЗСУ.

Про таку активність нових добровольців повідомляє «Інформаційний спротив». Джерело посилається на інформацію речника Міністерства оборони України Дмитра Лазуткіна, яка прозвучала в ефірі національного телемарафону. Представник міністерства нагадав, що подати заявку на підписання «Контракту 18-24» можна не тільки через мобільний застосунок “Резерв+”. Є змога рекрутуватися в центрах рекрутингу, безпосередньо в бригадах, є й сайт «18-24».

Варто нагадати, що в Україні нова програма контрактної служби для осіб віком 18-24 роки стартувала 11 лютого поточного року. Для таких контрактників передбачені чималі виплати й соцгарантії (у тому числі виплата 1 млн. грн., з якої 200 тисяч можна отримати одразу, а решту – протягом служби, щомісячне грошове забезпечення до 120 тисяч гривень та інше).

Фото з відкритих джерел (Дмитро Лазуткін).

“Контракт 18-24”: плюси й мінуси резонансної ініціативи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *